Prodej a koupě nemovitých věcí

je velmi náročá obchodní transakce, která se skládá z nezbytných kroků a vyžaduje poměrně složité organizační a právní úkony, které na sebe musí plynule navazovat, aby byly úspěšná. Pomáháme vám při tomto procesu a snažíme se poskytovat komplexní služby, které vám ušetří velké množství starostí i finančních prostředků.

Jsme  držiteli certifikátu Prověřená společnost: http://www.proverenaspolecnost.cz/company,27265,ing-milos-kocian-realitn-a-znaleck-cinnost

Zdarma a bez závazků vás seznámíme s celou cestou realitního obchodu a se službami, které vám poskytneme a pak už je pouze na vás, zda jich využijete.

Prodej a koupě nemovitých věcí je vážné životní rozhodnutí a my vám nabídneme bezpečné a výhodné řešení, které vám bude nejvíce vyhovovat a pomůžeme vám jej uskutečnit.

realitni-sluzby

Chcete prodat, koupit nebo pronajmout nemovitost?

Rychle a bezpečně Vás provedeme celým procesem. Zprostředkujeme prodej, koupi  či pronájem a postaráme se o veškeré praktické, propagační i právní úkony od začátku až do zdárného konce.

Ze zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, s účinností od 1.2.2016, vyplývá pro nás povinnost uveřejnit následující informaci:

“Dojde-li mezi stranami zprostředkovatelské smlouvy ke sporu, má zájemce právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.”