Finanční služby

patří k neodmyslitelné části každé profesionální společnosti, která poskytuje servis v oblasti realit. Díky našim dlouholetým zkušenostem Vám dokážeme doporučit spolupracující odborníky v oblasti financování, kteří se Vám budou profesionálně věnovat a doporučí Vám nejvýhodnější financování Vámi vybrané nemovité věci.  Převážná část nemovitých věcí je kupujícím financována hypotékou nebo ze stavebního spoření.

financovani-nemovitosti

Hypotéka

Financování koupi hypotékou je v současné době nejoblíbenější forma financování vlastního bydlení a podnikatelského záměru. Hypoteční úvěr je dlouhodobý úvěr zajištěný nemovitostí v osobním vlastnictví. Pravidla pro poskytování hypoték jsou ustanovena v zákoně o dluhopisech č. 190/2004 Sb.

Na zajištění hypotéky může být použita pouze nemovitost, která se nachází na území České republiky. Hypoteční úvěr může být účelový nebo neúčelový (americká hypotéka) bez prokazování účelovosti.

Nejčastěji využívané účely hypoték

  • koupě nemovitosti (rodinného domu, bytu, chaty, chalupy)
  • výstavba, rekonstrukce, modernizace, opravy
  • vypořádání společného jmění manželů, dědictví
  • refinancování úvěrů (hypotečních, překlenovacích, úvěrů ze staveb. spoř., vlastních prostředků)
  • bezúčelová (americká) hypotéka

Hypotéku Vám zajistíme bezplatně a nejlepší na trhu, která bude vyhovovat Vašim představám a možnostem. Naši hypoteční specialisté Vám vyjednají nadstandardní podmínky ve finančních institucích. Ušetříte peníze, čas a mnoho nervů s vyřizováním hypotéky.

Refinancování hypotéky

Důvod k refinancování je zcela jednoduchý – znamená splacení současné hypotéky novou, výhodnější hypotékou. K refinancování dochází ke konci garantování fixní úrokové sazby u původní hypotéky. I když vám banka nabídne novou úrokovou sazbu pro příští období, nemusí být zdaleka tak výhodná, jako podmínky, které nabízí jiná banka.

Stavební spoření

Stavební spoření je stále velmi výhodným a bezpečným způsobem spoření. Finance, které vložíte do stavebního spoření, jsou velmi dobře zabezpečené, poněvadž jsou ze zákona pojištěny do maximální výše 100 000 euro. Zákony, kterými se stavební spořitelny řídí, vylučují provádění jakýchkoliv rizikových obchodů.

Stavební spoření je také velmi výhodné při financování vlastního bydlení. Široké možnosti úvěrů ze stavebního spoření jsou nepostradatelným nástrojem každého kvalitního finančního poradce.

Dokážeme Vám poradit i  s pojištěním nemovitých věcí a poradit, kam co nejvýhodněji investovat Vaše volné finanční prostředky.

Jsme  držiteli certifikátu Prověřená společnost: http://www.proverenaspolecnost.cz/company,27265,ing-milos-kocian-realitn-a-znaleck-cinnost