Rodinný dům v Brně-Bystrci

Popis nemovitosti

Ve výhradní zastoupení majitele nabízíme prostorný rodinný dům o velikosti 4(5)+1 v Brně-Bystrci. Zastavěná plocha rodinným domem je cca 84 m2, užitná obytná plocha je cca 140 m2. Celková výměra pozemků je 234 m2, s možností pronájmu cca 200 m2 navazujícího pozemku od města Brna. Parkování je možné na vlastním pozemku. Rodinný dům je napojen na veškeré inž. sítě a je zde vlastní kopaná studna s dostatkem vody.

Dispoziční řešení: V 1. nadzemní podlaží je obývací pokoj 25 m2, kuchyně 19 m2, WC s umývadlem, vstupní chodba a schodišťový prostor. V podkroví jsou tři obytné místnosti (17 m2, 16 m2, 10 m2), komora s oknem (pokoj) 6 m2, koupelna s WC a chodba. V 1. podzemní podlaží je zájmová místnost (obytná) 18 m2, koupelna s WC a prostorný sklep.

Vybavenost: Rodinný dům má zateplenou fasádu (rok 2015) a plastová okna, vytápění je řešeno jako ústřední plynové kombinovaným kotlem, plovoucí podlahy, kuchyňská linka.

Rodinný dům je v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a s rychlou dostupností centra Brna i Brněnské přehrady s lesnatým okolím.

PENB tř. „D“.

Prodáno!