Rodinný dům (chalupa) v Milešovicích, okr. Vyškov

Popis nemovitosti

Prostorný rodinný dům (chalupa) o velikosti 1+1 v obci Milešovice (okr. Vyškov), po rekonstrukci z roku 2001. Dům je nepodsklepený, s novou sedlovou střechou, s možností půdní vestavby. Rodinný dům je napojen na plyn, elektřinu, veřejný vodovod a kanalizaci. Zastavěná plocha rodinným domem je 72 m2 (cca 6 x 12 m). Celková výměra pozemku je 195 m2. Parkování je možné před domem na veřejné komunikaci.

Dispoziční řešení rodinného domu: Vstupní hala 6,3 m2, obývací pokoj 17,2 m2, kuchyně 14,5 m2, koupelna 4,2 m2, předsíň a splachovací WC.

Vybavenost: Vytápění domu je řešeno jako lokální plynové, ohřev vody je elektrickým bojlerem, okna jsou dřevěná špaletová, v koupelně je sprchový kout, v kuchyni plynový a uhelný sporák, na oknech jsou moderní rolety Lomax a na dvoře je dřevěná pergola.

Na pozemku je ještě stavba o zastavěné ploše 50 m2 s letním pokojem o výměře 26 m2 spojeným se slunnou prostornou terasou o výměře 15 m2. V 1. podzemním podlaží je dílna a klenuté sklepy.

Nemovitosti jsou ve velmi klidné lokalitě žádané k bydlení i k rekreaci, s rychlou dostupností Brna (cca 22 km jihovýchodně), 10 km jihozápadně od Slavkova u Brna, v blízkosti Ždánického lesa.

Majitelem nebyl dosud předložen PENB, proto uvádíme tř. „G“.

Nemovitost je ihned k dispozici.

PRODÁNO !