RD 3+1 v Nesovicích

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme rodinný dům o velikosti 3+1 s možností rozšíření, s přilehlými rovinatými pozemky o celkové výměře 1774 m2. Zastavěná plocha rodinným domem je cca 150 m2. Parkování je možné na vlastním pozemku v garáži. Rodinný dům je napojen na elektřinu, vlastní studnu, kanalizaci do jímky a je určený k celkové modernizaci.

Dispoziční řešení: místnosti v přízemí: 20m2, 18m2 a 12m2, kuchyně s jídelnou, koupelna s WC, spíž, garáž, sklad, chodba. V části podkroví je jedna velká obytná místnost 30 m2. Výměry jsou orientační.

Vybavenost: Vytápění domu je řešeno tuhými palivy s rozvodem teplého vzduchu (krbová vložka, krbová kamna), ohřev vody je el. bojlerem, koupelna s novým sprchovým koutem, plynový sporák na PB.

Na pozemku jsou ještě vedlejší stavby (kůlny, sklep, sklady) a je zde kopaná studna napojená na dům s elektrickým čerpadlem a úpravnou vody.

Nemovitost je vhodná k bydlení i k podnikání (velký pozemek) a je při rušné hlavní komunikaci směr Brno – Uherské Hradiště (E50). Obec je výborně dostupná na hlavní trase vlakem i autobusem. Dům je ihned k dispozici. Majitelem nebyl dosud předložen PENB, proto uvádíme tř. G.

 PRODÁNO!