Pronájem bytu 2+1 v Brně-Řečkovicích

Popis nemovitosti

Dlouhodobý pronájem částečně zařízeného a slunného cihlového bytu v OV 2+1 o podlahové ploše cca 56 m2 + balkon 3 m2, umístěného ve 3. patře bez výtahu na ulici Medlánecká, v Brně – Řečkovicích. Klidná lokalita je s výbornou dostupností služeb a s přímým spojením do centra i napojením na silniční a dálniční síť a přímým spojením do technologického parku.

Dispoziční řešení: samostatně přístupné pokoje 16 m2 a 13 m2, kuchyně 12 m2, předsíň 7 m2, koupelna s vanou 3 m2, samostatné WC, spíž, krytý balkon 3 m2, skladová komora v bytě 2 m2, sklep 3 m2. Byt je orientovaný na JV-SZ.

Bytový dům je zateplený je zde společná kolárna. V blízkosti je park, plavecký bazén, obchody, pošta, zdravotní středisko,…

Vybavenost: nová kuchyňská linka, plastová okna s izolačními dvojskly, vybroušené dřevěné parkety v obytných místnostech, elektrický sporák a sklokeramická deska, lednička, pračka, myčka, vestavěné skříně, lze dodat kuchyňský stůl se židlemi, samostatné měřiče topení, vody a elektřiny, možnost internetu.

Byt je k pronájmu od 1.12.2023 a je vhodný pro 1-2 pracující osoby, případně s 1 dítětem, bez zvířat.

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) – tř. C – úsporná.

SLOŽENA REZERVAČNÍ ZÁLOHA!