Pronájem bytu 2+1 Brno-Bystrc

Popis nemovitosti

Dlouhodobý pronájem prostorného, slunného a nezařízeného bytu v OV 2+1 o podlahové ploše 62 m2 + lodžie, umístěného v 7.p./9.p. na ulici Fleischnerova, v Brně-Bystrci. Lokalita je s výbornou dostupností služeb, s přímým spojením do centra i napojením na silniční a dálniční síť a s blízkostí Brněnské přehrady.

Dlouhodobý pronájem prostorného, slunného a nezařízeného bytu v OV 2+1 o podlahové ploše 62 m2 + lodžie, umístěného v 7.p./9.p. na ulici Fleischnerova v Brně-Bystrci. Lokalita je s výbornou dostupností služeb, s přímým spojením do centra i napojením na silniční a dálniční síť a s blízkostí Brněnské přehrady.

Dispoziční řešení: samostatně přístupné pokoje 19 m2 a 16 m2, kuchyně 12 m2, šatna, koupelna s vanou,  samostatné WC, chodba, lodžie 5 m2, sklepní kóje. Byt je orientovaný na východ – západ.

Vybavenost: kuchyňská linka, sporák, mikrovlnka, vestavěné skříně, nábytek (kuch.stůl + židle, jinak bez nábytku), samostatné měřiče energií, zavedený internet Vodafon (UPC).

Bytový dům je po revitalizaci: zateplená fasáda, nový výtah, plastová okna, nové lodžie,… Je zde možnost využití kolárny.

Byt je k pronájmu od  ledna 2024 a je vhodný ideálně pro 1-2 pracující osoby, bez zvířat.

Nájem je 14 000 Kč/měs. + energie a služby (záloha 6000 Kč/měs. pro 2 osoby). Vratná jistota je ve výši 20 000 Kč. Provize RK je 14 000 Kč.

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) – tř. D.

PRONAJATO !