Prodej bytu OV 2+1 Brno, ul. Dřevařská

Popis nemovitosti

Prodej cihlového bytu v OV 2+1 s balkonem, o celkové užitné ploše 55 m2 + balkon, umístěného ve 3. nadzemním podlaží s výtahem, při ulice Dřevařská, ve výborné dostupnosti centra Brna.

Samostatně přístupné obytné místnosti jsou o výměrách 22 m2 a 13,8 m2, kuchyně 9,8 m2, koupelna 2,1 m2, WC 1,2 m2, předsíň 4,4 m2, zděná sklepní kóje 1,9 m2, balkon 1,6 m2 – výměry jsou uvedeny dle Prohlášení vlastníka budovy. V obývacím pokoji je vestavěna provizorní šatna z lehkých materiálů, která se dá snadno odstranit. Byt je orientovaný na JV – SZ.

Byt je vybaven ústředním vytápěním a ohřevem teplé vody z výměníku v bytovém domě, zděným bytovým jádrem, plastovými okny s izolačním dvojsklem, kuchyňskou linkou, kombinovaným sporákem a dřevěnými vlýskovými podlahami v obytných místnostech. Bytový dům je po revitalizaci (zateplená fasáda, nový výtah, …), internet je v domě zavedený. Ve vnitrobloku lze užívat společnou zahradu. Byt je vhodný k celkové opravě.

Bydlení se nachází v žádané lokalitě Brno – Veveří v docházkové vzdálenosti do centra města (15 min.) s veškerou občanskou vybaveností. V blízkosti bytu je prodejna Lidl a Albert, nové dětské hřiště, MŠ, ZŠ,  fakulta informatiky, poliklinika, restaurace apod. Parkování je možné v blízkosti bytového domu.

Výhodou je i nízká energetická náročnosti budovy (PENB) –  tř. C – úsporná.

Byt bude vyklizený a je ihned k dispozici.
Prodávající má právo vybrat si nejvhodnějšího kupujícího formou aukce.

PRODÁNO !