Prodej bytu 3+1 v Brně, tř. Kpt. Jaroše

Popis nemovitosti

Prodej prostorného cihlového bytu v OV 3+1 o výměře 121,6 m2 + balkon 3,7 m2, umístěného ve 2. nadzemním podlaží s výtahem, v žádané lokalitě v Brně-Černých Polích na  třídě Kpt. Jaroše.

Dispoziční řešení: Pokoje o výměře 33,2 m2, 27,2 m2 a 22,9 m2, kuchyně 14 m2, koupelna s vanou 6,5 m2, prostorná předsíň 14,6 m2, samostatná toaleta 1,1 m2, komora 0,8 m2, balkon 3,7 m2 … výměry jsou orientační.

Byt je se zachovanými původními architektonickými prvky s vysokými stropy, s původními kazetovými dveřmi, dřevěnými vlýskovými podlahami, okny s izolačními dvojskly, vytápění je plynovými WAW, je zde elektrický bojler na teplou vodu a kombinovaný sporák. Byt je orientovaný na východ – západ, s balkonem do klidného vnitrobloku. Je v udržovaném a funkčním stavu, určený spíše k celkové modernizaci. Uvolnění bytu je na dohodě s kupujícím.

Bytový dům je udržovaný ve velmi dobrém stavu, jsou zde provedeny nové hlavní rozvody inženýrských sítí (elektroinstalace, voda, kanalizace), nový výtah a plastová okna.

Bydlení se nachází v lokalitě blízké centru Brna s veškerými obchody a službami v docházkové vzdálenosti od bytu.

Majitel zatím nedodal PENB, proto uvádíme tř. G.

PRODÁNO !